Jesteś tutaj: Strona główna > Dla mediów > Aktualności > Otrzymaliśmy Gazelę Biznesu 2011
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 
 

Aktualności

Otrzymaliśmy Gazelę Biznesu 2011

09-03-2012

​Miło nam poinformować, że Euronaft–Trzebina sp. z o.o. został uhonorowany prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2011 w dwunastym rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw organizowanym corocznie przez "Puls Biznesu".

Znaleźliśmy się w kręgu sprawdzonych i wiarygodnych firm, których motorem działania jest rzetelność oraz kształtowanie stabilnego przyrostu obrotów w ciągu kolejnych trzech lat. Ranking ten zgromadził firmy, których działalność oparta jest na transparentnych podstawach i nieskazitelnej reputacji.

To niezwykle istotne wyróżnienie zostało wypracowane wspólnie przez nas i naszych klientów. To dzięki ich zaufaniu oraz profesjonalizmowi naszych pracowników znaleźliśmy się wśród elitarnej grupy wyróżnionych firm.

Takie wyróżnienie motywuje i zobowiązuje naszą Spółkę do utrzymywania tendencji rozwojowej, która jest wielkim wyzwaniem w obecnym, kryzysowym czasie.

Uroczysta Gala Gazel Biznesu 2011 odbyła się 8 marca 2012 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Pamiątkowy certyfikat przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2011 odebrał z rąk prowadzącego - Prezes Euronaft-Trzebinia sp. z o.o.

« powrót

 
 
 
Marki Grupy ORLEN